Op. Dr. Sinem YİĞİT UĞUR

op-dr-sinem-yigit-ugurOp. Dr. Sinem Yiğit Kimdir?
1980 Yılında Samsun’da hayata merhaba demiş olup, orta öğrenimine Ankara Atatürk Anadolu Lisesinde başlayan doktorumuz 1998 Yılında Adana Kurttepe Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Doktor Sinem Yiğit üniversite öğrenimini ise 1998-2004 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde gerçekleştirmiştir.

2005 Yılında Uzmanlık Eğitimine Başladı
Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarından biri olan Ege Üniversitesinden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimi için 2005 yılında Dr. Siyami Ersek Göğüs ve Kalp Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesinde kalp ve damar cerrahisi ana bilim dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. Hazırladığı tez ile uzman olarak mecburi hizmetini de aynı hastanede yapmıştır.

Mecburi Göreve Başladı
Yine aynı şekilde Dr. Siyami Ersek Hastanesi ana bilim dalında mecburi hizmetini tamamlamıştır.

Medical Art Bakırköy kliniğinde Göreve Başladı
2015 Yılında aramıza katılan Doktor Sinem Yiğit bundan böyle Medical Art’ta hasta kabulüne devam etmektedir. Varis ve hemanjiom tedavilerinde güler yüzlü bir hekim arıyorsanız 0212 573 50 75 numaralı telefondan hemen randevu alabilirsiniz.

Soru ve Cevaplar

  • Merhabalar Yasemin Hanım sebebinin ne olduğunu anlamamız ve tedaviye başlamamız için sizleri kliniğimizde ücretsiz muayene olmaya davet ediyoruz. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • hocam selamlar ben fissür için botoks yaptırdım ve lazerle skin tag’i almıştı doktor.fakat 11 ay oldu ve hala gaz kaçırıyorum botokstan beri.bu normal mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir