Kırmızı Ben Tedavisi

Kırmızı ben tedavisi kliniğimizde son teknolojiye uygun metotlar ile yapılmaktadır. Ben çeşitleri arasında gösterilen bu vakada ciltte estetik bozulmalar yaşanır. Deri yüzeyinde kan damlası ya da kan lekesi görünümü yaratan kırmızı benler zaman içinde büyüme eğilimi gösterir. Kırmızı benlerin vücutta oluşma nedeni henüz bilinmemektedir. Fakat elde edilen bulgular genetik faktörleri işaret etmektedir. Doğuştan olmayan, kişinin hayatına sonradan dahil olan kırmızı ben tedavisi için ilkel metotlara başvurmamalı işi uzmanlarına bırakmalısınız. Kırmızı benler nasıl yok edilir? sorusu ile internette araştırma yapan ve karşısına çıkan önerileri uygulayan hastalarımız nafile bir çabanın içine düşmektedir. Vücutta çıkan kırmızı noktalar kliniğimizde radyo frekans tekniği ile iz kalmayacak şekilde alınmaktadır. Alanında 30 yıllık deneyime sahip olan hekimlerimiz ve işini özveri ile yapan personellerimiz sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Vücuttaki Kırmızı Benler Zararlı Mıdır?

Vücuttaki kırmızı benler zararlı mıdır? Vücuttaki kırmızı benlerinden muzdarip olan hastalarımızın merak ettiği en önemli konuya geldik. Kırmızı ben zararları iki farklı boyutta incelenebilir. Öncelikli olarak hastanın dış görünüşünde rahatsızlığa neden olur. Sayılarını arttıran ve boyutunda değişme olan kırmızı benler estetik deformasyonlara sebep olurken hastaları psikolojik bunalıma sokar. Öyle ki birçok hasta kırmızı ben bitkisel tedavi yöntemleri ile bireysel mücadeleye girişir. Sonuç maalesef hüsran ile sonuçlanır… Kırmızı benlerin bir diğer zararı ise kanserleşme riskine sahip olmasıdır. Benlerin güneş ışınlarının etkisi ile kanser riskini taşıdığını artık herkes biliyor. Bu nedenle türü fark etmeksizin tüm benler tıbbı müdahale ile yok edilmeli, zararlı etkilerinden korunmalıdır.

Radyo Frekans İle Ben Tedavisi

Özel klinik ve hastanelerin birçok hastalığın tedavisinde kullanmış olduğu radyo frekans tekniği bugüne kadar ben tedavisi için bulunmuş en iz bırakmayan teknik olarak görülmektedir. Radyo frekans ile ben tedavisi;

  • Cihazdan gönderilen radyo dalgaları ile yapılır. Lazerden farklı olarak tek seansla tüm benleri yok eder.
  • Cihazdan gönderilen radyo dalgaları ben üzerinde yoğunlaşarak tahribasyona neden olur. Bir kısmı da buharlaşarak uçar.
  • Tedavi sonucunda hasta hemen evine dönebilir. Vermiş olduğumuz kremler düzenli periyotlarda kullanıldığı ve önerilerimize dikkat edildiği sürece kırmızı benlerden geriye iz kalmaz.

MedicalArt kliniğimizde kırmızı ben tedavisi fiyatları oldukça ekonomiktir. SGK’lı hastalara %50 indirim imkanı sunan kliniğimizde ücretsiz muayene olabilir, tedavi süreci ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bakırköy Medicalart Randevu ve İletişim

Tel1: 0212 573 50 75
Tel2: 0533 031 22 99

FastMed İzmir Randevu ve İletişim

TEL1 : 0232 421 11 11
GSM & WhatsApp: 0533 963 54 45

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir